Investiční skupiny – telekomunikace


Pod vedením známého a úspěšného brněnského podnikatele jménem David Rusňák vznikla investiční skupina, která podniká hned v několika oblastech. Zejména v nemovitostech, energetice, telekomunikacích, finančních službách a zdravotnictví. Nejčastěji investuje do segmentu nemovitostí, kdy si své objekty investiční skupina DRFG a David Rusňák pečlivě vybírá. Společnost se specializuje hlavně na investice do komerčních center, kanceláří, skladovacích prostor. Mezi nájemníky patří přední Evropské a celosvětové úspěšné společnosti, které mají stovky poboček.

Čím se zabývá investiční skupina DRFG?

Partnerem v oblasti telekomunikací je Roman Řezníček ve společnosti DRFG Telco. Investiční skupina posiluje své postavení nově i v telekomunikacích. Roman Řezníček se v této oblasti pohybuje více než 16 let a stal se v roce 2015 klíčovou osobou. Nyní zajišťuje rozvoj, budování a podporu již stávající i nově budované komunikační infrastruktury. Vybudoval jednu z nejvíce prosperujících společností v daném oboru s působností v České republice, na Slovensku, ve Švýcarsku, v Německu a v Rakousku. Společnost nese název Suntel Group, dosahuje meziročního dvouciferného růstu a má úspěšné klienty v oblasti telekomunikací. Roman Řezníček se stal podílníkem a jednatelem ve společnosti DRFG TELCO. V současné době se zaměřuje na akvizice lokálních poskytovatelů datových služeb.

Podpora podnikatelů i studentů

Investiční skupina vydává DRFG dluhopisy, další možnosti investic jsou přes dluhopisový fond nebo nemovitostní fond. Do fondů DRFG jde investovat již od 100 korun měsíčně. Společnost investuje v mnoha různých oblastech, Vytváří neustále velkou spoustu pracovních míst pro české občany na našem domácím trhu. Podporuje mladé lidi a studenty projektem UNIFER, kde mohou investovat a učit se na reálných zakázkách v praxi. Investiční skupina pod vedením úspěšného podnikatele neustále zvyšuje hodnotu spravovaného majetku, která se již vyšplhala přes 3 miliardy korun.

Michal Grygerek

Michal Grygerek

Úspěšný podnikatel / zakladatel portálu VášÚspěch.cz
Zkušený kodér na vlastní noze: Michal Grygerek.cz
"Neexistuje nic těžkého, pokud víte, co děláte.."
Michal Grygerek


TOPlist