Jak začít podnikat rychle a levně?


Máte v plánu rozjet svůj byznys, ale nechcete čekat a zároveň máte hlouběji do kapsy? Pokud je tomu tak, rozhodně není důvod mít jakýkoliv strach ze vstupu do neznáma. Ani na založení vlastní firmy totiž nemusíte být sami. Rychlé zakládání společnosti vám nabídne celá řada profesionálů, se kterými máte jistotu, že nešlápnete vedle. Právě oni projdou celé administrativní kolečko, zatímco vy jim pouze dodáte několik základních informací, jako:

  • Název firmy
  • Jména společníků a jednatelů
  • Základní kapitál a obchodní podíly

Sídlo stačí virtuální

Jak rychle založit firmu, to již víme. Velkým pozitivem je i schválená zákonná úprava, která ještě výrazněji snížila sumu, kterou budete k úspěšnému zapsání do obchodního rejstříku potřebovat. Dále nezapomínejte na nutnost sídla. Obejdete se jak bez koupě, tak i pronájmu kanceláře, který by byl spojený s několika tisíci. My nabízíme sídlo sro, které je takzvaně virtuální. Za pár korun si jenom pronajmete obchodní adresu, na které bude zajištěno vše, co vyžaduje konkrétní zákon. Ani zde tedy nebudete muset nijak hluboko sahat do své peněženky. Ušetřené peníze se vám budou hodit třeba v souvislosti s marketingem a uvedením produktu nebo služby na trh.

Pracovat můžete z domova

Žijeme v době, kdy lze téměř vše vyřídit z pohodlí domova, prostřednictvím internetu. A tak není nic neobvyklého, že svůj byznys budete řídit i tímto způsobem. Co k tomu potřebujete? Stůl, počítač a židli. Abyste měli na co tisknout i faktury, nezapomeňte na tiskárnu a následně levné náplně do tiskáren. I zde můžeme mluvit o investici ve výši několika stovek korun českých. Pokud vše sečteme a podtrhneme, nemusí vás start nového podnikání stát více, než 5 000 korun českých. Díky tomu je jasné, že mnoho lidí opustí své špatně placené zaměstnání a vydá se na podnikatelskou dráhu, která rozhodně nezklame.

Michal Grygerek

Michal Grygerek

Úspěšný podnikatel / zakladatel portálu VášÚspěch.cz
Zkušený kodér na vlastní noze: Michal Grygerek.cz
"Neexistuje nic těžkého, pokud víte, co děláte.."
Michal Grygerek


TOPlist