Mobilní aplikace pro osobní rozvoj


Neumíte si bez svého mobilního telefonu představit život? Naučte se jej využívat co nejefektivněji. Pomoci Vám k tomu mohou některé z aplikací, které se věnují osobnímu rozvoji a podporují tak nejen správnou organizaci událostí, věcí a úkolů, ale také Vám usnadní život a přinesou nové zajímavé informace.

Evernote

Aplikace Evernote je dostupná jak pro mobilní telefony, tak i tablety a počítače. Jedná se o jedinečnou aplikaci, která Vám pomůže evidovat a shromažďovat zajímavé informace z internetu. Evernote ale nabízí mnohem více funkcí – můžete si do něj nechat zasílat třeba odběry z Vašich oblíbených RSS kanálů, e-maily a podobně.

Pokud se s touto aplikací naučíte pracovat, výrazně Vám ušetří čas a zlepší Váš systém organizace. Aplikace je dostupná zdarma, ale po zakoupení prémiové verze získáte celou řadu výhod, včetně rozšířeného prostoru pro ukládání dat. V Evernote můžete kromě poznámek zaznamenávat i úkoly, obrázky, vytvářet tabulky nebo třeba nahrávat hlasové zprávy.

Wunderlist

Aplikace Wunderlist je jednoduchým seznamem úkolů, které můžete členit do kategorií, označovat tagy a stupněm důležitosti a ty splněné odškrtávat. Opět lze tuto aplikaci používat na více platformách, navíc je v základní verzi zcela zdarma. Nabízí libovolnou změnu designu a řadu dalších věcí. Ovládání aplikace Wunderlist je velmi intuitivní, takže nemusíte mít obavy, že byste si nevěděli rady.

TurboScan

Aplikací na skenování dokumentů existuje mnoho, TurboScan je však jednou z těch, která je k dispozici zdarma. Díky ní můžete do svého mobilního telefonu naskenovat kterýkoliv dokument a ten později upravovat či odeslat emailem. Tohoto pomocníka oceníte především tehdy, když potřebujete zaslat nějaké dokumenty a nemáte po ruce klasický stolní skener. Využít jí ale můžete i pro záznam oblíbených pasáží z knih nebo článků, která Vás zaujmou.

Spendee

Chcete mít přehled o svých financích? Sáhněte po aplikaci Spendee, do které si můžete zaznamenávat všechny příjmy a výdaje. Spendee Vám přinese přehledné zpracování Vašich finančních transakcí, vypočítá Vám průměrnou denní útratu, bilanci peněženky i určitého období. Díky přehledu o svých finančních tocích tak ušetříte nemalou korunu.

QR Reader

QR kódy jsou skvělým způsobem jak snadno a rychle otevřít konkrétní webové stránky – proto se s nimi setkáváme stále častěji. Hodit by se Vám tak mohla aplikace QR Reader, pomocí které QR kódy naskenujete do svého mobilního telefonu a získáte přímý odkaz na web. Usnadněte si vyhledávání webových stránek!

Michal Grygerek

Michal Grygerek

Úspěšný podnikatel / zakladatel portálu VášÚspěch.cz
Zkušený kodér na vlastní noze: Michal Grygerek.cz
"Neexistuje nic těžkého, pokud víte, co děláte.."
Michal Grygerek


TOPlist