I váš vzhled souvisí s úspěchem!


Není nic pozoruhodného ani zvláštního, že je to právě i váš vzhled, který přímo souvisí s tím, zda dosáhnete úspěchu. Je jasné, že doma je v podstatě jedno, jak se oblékáte. Zde mohou zaujmout třeba stylové pánské mikiny, které nejenom dobře vypadají, ale jsou i pohodlné a v chladnějších dnech zahřejí.  Ne vždy se ale hodí, jelikož jsou i situace, kdy je lepší zvolit něco více společenského. Třeba košili, nebo oblek. Daným příkladem je:

  • Práce v kanceláři
  • Služební cesta
  • Schůzka s klientem

Košile, nebo tričko?

Velmi častá otázka mnohých lidí. Pokud vás zajímá konkrétní odpověď, potom připomeňme, že velmi záleží na konkrétní formálnosti. Jde-li o důležitou obchodní schůzku, je více než jasné, že se bez košile neobejdete. Pokud jdete naopak na neformální večeři, jsou pánská trička volbou, která zaručeně nezklame. Navíc nezapomínejte na fakt, že především varianty s límečkem mohou také vypadat elegantně. Zvláště, pokud je doplníte například volnočasovým sakem. I to je možnost, která nezklame. Barvy je dobré volit spíše neutrální, a totéž platí i o případných designech, kterými může být potisk, nebo případné logo konkrétní značky.

Dbejte i o svůj zevnějšek

I toho si ostatní lidé všímají. Co by tedy mělo být naprostou samozřejmostí? Jsou to upravené vlasy, ostříhané nehty, nebo oholená tvář. Mnoho o vás prozradí ale i zuby. Pokud jsou vlivem kouření spíše žluté než bílé, není třeba zoufat. A to z toho důvodu, že i zde existuje celkem jednoduchá pomoc. Pomohou bělící pásky, které jsou nejenom cenově dostupné, ale jsou navíc účinné a zároveň bezpečné. Jednoduchost aplikace je zárukou, že si zvládnete vybělit zuby doma bez jakýchkoliv problémů a komplikací. I o tom se můžete na vlastní kůži sami přesvědčit. Stačí pár týdnů a i vaše zuby vám budou pomáhat v tom, jak udělat na druhé skutečně pozitivní a velmi dobrý dojem.

Michal Grygerek

Michal Grygerek

Úspěšný podnikatel / zakladatel portálu VášÚspěch.cz
Zkušený kodér na vlastní noze: Michal Grygerek.cz
"Neexistuje nic těžkého, pokud víte, co děláte.."
Michal Grygerek


TOPlist